מכוניות מיני – קטנות ולוהטות

תוכן עניינים

ככל שהשנים עוברות, נהיה יותר ויותר צפוף בערים הגדולות בישראל. החניה היא כבר מצרך נדיר במקומות כמו תל אביב ורמת גן, הפקקים רק גדלים וגדלים ואיילון הפך לפקק תנועה אחד גדול ברוב שעות היום – בשני הכיוונים. כל אלו כמעט מחייבים אותנו להחליף את הרכבים שלנו לרכבים קומפקטיים שיהיה נוח לנהוג בהם, להתנהל איתם, למצוא איתם חניה.

בנוסף, מחירי הדלק לא מפסיקים לעלות משנה לשנה. במציאות כלכלית שבה מרבית האנשים מתקשים לסיים את החודש, יש חשיבות רבה ברכב שהוא חסכוני ושורף כמה שפחות דלק – גם כאן רכבי המיני מראים את היתרון המשמעותי שלהם על פני כל קטגוריה אחת של רכבים.

ואם חשבתם שרכב מיני מגיע עם מינימום כוח, אז טעיתם, מכיוון שרכבי מיני יכולים להגיע עם אופי ספורטיבי וביצועים לא רעים בכלל, בדיוק כמו אחיהם הגדולים בקטגוריות האחרות. אז בסופו של דבר אתם מקבלים כאן גם חסכון בדלק, גם ביצועים והכי חשוב – נוחות ניידות מרבית.

יונדאי I10
יונדאי I10

רכבי מיני ורכבי סופר מיני

כשזה נוגע לרכבי מיני אז יש כמה טווחים של גדלים – למעשה יש רכבי סופר מיני שהם רכבים קטנים במיוחד, ויש רכבי מיני שהם רכבים קטנים וקומפקטיים אבל יותר מרווחים ובדרך כלל גם עם מנועים חזקים יותר, לכן רכבי מיני מתאימים למי שמחפש ביצועים טובים יותר ורכבי סופר מיני למי שרוצה רכבים מאוד קומפקטיים אך לרוב זה מגיע גם עם מנוע יחסית קטן וחלש.

רכבי מיני ב- 100 אחוז מימון ללא מקדמה

בדרך כלל, הקהל של רכבי מיני הוא צעירים שמחפשים רכב אופנתי, קטן ושמתאים לעיר צעירה כמו תל אביב. צעירים בדרך כלל מתקשים לקנות רכב חדש ולכן מסלולי מימון רכב שמציעות חברות הליסינג היא כמעט האפשרות היחידה למי שרוצה להתחדש ברכב חדש. במסלולים אלו אתם מקבלים עד 100 אחוז מימון לרכב (הלוואה), לפעמים ללא צורך במקדמה. את התשלום אתם מחזירים ב- 36 תשלומים וקובעים את גודל התשלומים לפי מה שנוח לכם לשלם בלי להרגיש שהכיס שלכם נחנק. כל מה שנותר לנו להגיד לכם זה – תתחדשו!

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו